Nowości Sklep Dom Techniczny Wieluń

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 
Kategoria: Aktualności i newsy

Dzień dobry
Nowości sklep Dom Techniczny Wieluń
Pierwsza nowość to pompy do instalacji solarnych OMIS montowane w pierwszy obieg systemu cieplnego. Pompy mogą pracować na roztworach wody i glikolu (w stosunku jeden do jednego), glikol dodawany jest jako element zapobiegający zamarzaniu. Naturalnie pompy OMIS 32-60/180 mogą bez problemu pracować w wodnych systemach centralnego ogrzewania jako normalne pompy do CO. Wszystkie 6 typów pomp jest oznaczona tak, aby klient mógł łatwo dostać informacje o podstawowych parametrach pompy. Dla przykładu na ogół sprzedawana pompa do instalacji w domkach jednorodzinnych OMIS 25-60/180ma oznaczenia: pierwsza cyfra to rodzaj przyłącza 1 cal, druga 60 to maksymalna wysokość {wznoszenia|tłoczenia 6m, trzecia długość pompy 180mm.
   Następny produkt to taśmy izolacyjne japońskiej firmy Denka. Firma powstała w 1915 roku i jest liderem przetwórstwa tworzyw sztucznych z zastosowaniem najnowszych technologii. Oddział Przetwarzania Tworzyw Sztucznych Denka wytwarza ponad 4000 różnorakich produktów na różne rynki, jedną z nich jest taśma izolacyjna VINI TAPE. Taśmy te przeszły testy japońskich standardów przemysłowych JIS C-2336 i ISO 9001. Wyroby Denka są w szerokim zakresie stosowane na całym świecie w elektrowniach, liniach elektroenergetycznych, jako zakończenia kabli o dużej mocy, fabrykach, do owijania przewodów elektrycznych w samochodach jak i urządzeniach AGD i RTV. Najbardziej popularny produkt to taśma izolacyjna Vini Tape 101 przeznaczona do zastosowań elektrycznych, jako izolacja zacisków i zakończeń prądowych. Inny ciekawy artykuł to taśma izolacyjna do wiązek samochodowych odporna na wysokie i niskie temperatury. Idealna jako izolacja kabli w samochodach i innego typu maszynach i urządzeniach narażonych na zmienne temperatury.


   I ostatni produkt to cyrkiel do plazmy wraz z prowadnikiem na rolkach do uchwytów plazmy A-101 i A-141 (TF-141) i przecinarek CUTTER 110, CUT 121 i CUT 160TE.

https://domtechniczny24.pl/akcesoria-do-przecinarek-plazmowych.html Dysze i elektrody do 101, 141 80 i ine

Komplet zapakowany w estetycznej walizeczce. W skład zestawu wchodzą trzy punktaki w tym jeden magnesowy, drugi z stożkowy i trzeci z rolką obrotową. Ten ostatni może być używany, jako kopiał. Ponadto mamy do dyspozycji blokowaną prowadnicę obrotową z dwoma stalowymi rolkami, dwa ramiona 400 mm i 250 mm. Średnica wewnętrzna pierścienia do mocowania uchwytu plazmy wynosi 32,5mm. Pierścień jest obrotowy z opcją zablokowania.
To tyle, wszystkie produkty w naszym sklepie i nowości będę opisywał lub już opisałem w działach:

Aktuale niewsy na naszym blogu i w sklepie.

Nowości narzędziowe i ciekawostki.

Zapraszam do czytania Pozdrowienia.

 

Pozdrawiam.

Odsłony: 2091
Blog i poradnik w jednym, duzo przydatnych informacji/a>