Mininarzędzia akumulatorowe Dremel

Najmniejszy z rodziny akumulatorowych miniszlifierek Dremel 7700. Zaopatrzony w akumulator niklowo kadmowy o mocy 7,2V. Lekkie, dopracowane elektronarzędzie znajdzie zastosowanie w pracach amatorskich i rzemieślniczych. Służy do grawerowania, czyszczenia i znaczenia z użyciem mniejszych frezów i narzędzi polerskich.

 

Miniszlifierka Dremel 8000 to nadzwyczaj komfortowe i dopracowane pod każdym calem akumulatorowe mikronarzędzie. Zostało wyposażone bezstopniową regulację prędkości z górnym bardzo wysokim pułapem prędkości 35000  obr/min. Dzięki zastosowaniu akumulatora litowo jonowego można nim pracować zawsze bez konieczności cyklicznego doładowania. Ponad to akumulator można bez niebezpieczeństwa uszkodzenia doładowywać w dowolnej chwili. Polecany do zastosowań profesjonalnych i amatorskich.

 

Kolejna mini szlifierka Dremel 8100. Nieco mniejszy silnik niż model 8000, ale także litowo jonowy, z całą pulą zalet. Szlifierka utrzymuje moc przez długi czas mimo braku ładowania, akumulator wystarczy naładować w godzinę. Ponad to Dremel 8100 został zaopatrzony w nakrętkę EZ znacznie usprawniającą zakręcanie i odkręcanie narzędzi. I płynną regulację prędkości.

 

W największym stopniu rozbudowane narzędzie akumulatorowe Dremel 8200. Silny silnik o dużej sprawności, plus akumulator o znacznej pojemności z zabezpieczeniem elektronicznym, pozwoli na niezwykle wydajną pracę. Cięcie znacznych grubości lub frezowanie zgrubne nie będzie już stanowiło problemu. Dremel 8200 posiada jedno godzinną ładowarkę, bardzo fajny przełącznik obrotów i samohamujący silnik.

Opisy ze strony http://sklepdremel.pl/

Blog i poradnik w jednym, duzo przydatnych informacji/a>